Spotkanie grupowe 5.06.2018

Czerwcowe spotkanie przed Babarybą było trochę na dokładkę. Nie planowane, ale okazało się jednak potrzebne dla ostatnich ustaleń przed naszym konkursem. Gościliśmy na nim znamienitych gości. Jednym z nich był kolega Robert z Toronto, który jak co roku pokonał ocean aby odwiedzić nasz konkurs i zrobić z niego relację dla zaprzyjaźnionej grupy modelarzy z Kanady. Tym razem przywiózł nam również niespodziankę w postaci medalu od grupy PEEL SCALE MODELERS dla najciekawszego pojazdu pancernego (https://www.facebook.com/peelscalemodelers/)

Kolejny gość to nasz przyjaciel Wojtek Łuczak z wydawnictwa Altair. Już drugi raz zdecydował się wesprzeć naszą inicjatywę i poprowadzić nasz konkurs relacjonując go „na żywo”. Jego komentarze są wręcz nieocenione, a żywiołowość i swoboda języka połączone z profesjonalizmem godne najwyższych wyróżnień. Serdeczne podziękowania Wojtku za poświęcony nam czas i pomoc.

Jedyny model jaki widzicie na fotkach to moja B25 z Italerii, którą wnikliwie analizował Strużyn, badając każdą przerytą przeze mnie linię. Moim zamiarem było skończenie tego projektu do lipca, ale przygotowania do konkursu, a także możliwość wcześniejszego wyjazdu na urlop chyba mi w tym nie pomogą. Trzymajcie kciuki….

Tekst: Zbyszek Malicki, zdjęcia: Robert Włodarek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*